W listopadzie 2018 roku w Rektoracie przy ulicy Bankowej 12 w Katowicach odbyła się uroczysta gala nagrodzenia najlepszych absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Jako były członek Rady Instytutu Matematyki i pasjonat “Królowej Nauk” miałem przyjemność reprezentować Wydział Matematyki Fizyki i Chemii w charakterze nominowanego w plebiscycie “Absolwent z Pasją”.

Plebiscyt „Absolwent z Pasją” jest skierowany do absolwentów Uniwersytetu Śląskiego wszystkich lat akademickich od początku powstania uczelni. Jego celem jest promowanie absolwentów, których wyróżniają niezwykłe pasje. Tytuł „Absolwenta z Pasją” jest uhonorowaniem absolwenta za jego zainteresowania, którym oddaje się z pełnym zaangażowaniem, za aktywną, wyróżniającą się i znaczącą działalność społeczną oraz za osiągnięcia indywidualne w zakresie działalności kulturalnej, naukowej lub w sporcie. Głosowanie odbywało się poprzez stronę Śląskiej Gazety Wyborczej, która była patronem medialnym wydarzenia.

Pasja i wytrwałość jako składniki świadomego życia wzbogacają naszą codzienność, sprawiają, że życie nie jest szare, dodaje nam to poczucie celu i satysfakcji oraz odsuwa daleko konflikty, smutek i pożeracze czasu.
Warto znaleźć swoją pasję w życiu i poświęcić się działalności w obszarze zainteresowań tak, by dać światu coś dobrego i pięknego od siebie.

W wyborach zająłem drugie miejsce, za głosy poparcia bardzo dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali.

Share This