Co mogę Ci zaoferować?

Pomoc w przygotowaniu do egzaminów, sprawdzianów, kolokwiów, pracach domowych,
Animacje językowe w języku angielskim połączone z matematyką lub innym językiem obcym prowadzone przez doświadczonych animatorów na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego.
Lekcje z nieokreśloną z góry częstotliwością i miejscem do ustalenia
Mam doświadczenie 7-letnie we współpracy z uczniami i grupami na różnym poziomie wieku i w różnych szkołach, dzięki czemu posiadam także własne zbiory materiałów edukacyjnych i zadań.
Swoje doświadczenie popieram wynikami osiąganymi przez moich uczniów, a także osiągnięciami na polu edukacji na różnych szczeblach i płaszczyznach.

 

 Cena zajęć waha się w przedziale 30-45zł w zależności od dojazdu i czasu trwania zajęć. Cena animacji czasu wolnego i wsparcia eventów ustalana wspólnie z inną przedstawicielką firmy.

Gwarantuję:

  • Przystępnie prowadzone lekcje
  • Materiały takie jak przykładowe egzaminy, wytłumaczone zadania i inne
  • Elastyczność przy ustalaniu terminów zajęć
  • Miłą atmosferę i możliwość pomocy w innych np.tutoringu, coachingu i doradztwa zawodowego (poparte stażem pracy w dziale promocji uczelni wyższej i doświadczeniem w organizacji różnych eventów, targów edukacyjnych i wolontariatem).

Skontaktuj się ze mną

Wyślij maila i opisz swoją sprawę. Postaram się udzielić odpowiedzi najszybciej jak to będzie możliwe!

Dołącz do Newslettera!

Zapraszam do czytania Newslettera. W każdym wydaniu artykuł poświęconym matematyce, przedsiebiorczości i szachom oraz zagadki. I oczywiście coś ekstra od autora :).
Share This