O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i od roku jestem czynnym nauczycielem matematyki i przedsiębiorczości.

Moja strona poświęcona będzie matematyce, szachom i przedsiębiorczości w zgodzie z najważniejszą myślą strony.

Czym się zajmuję?

Edukacja

W tym bloku poza matematyką postaram się też łączyć ją z innymi dziedzinami nauki i życia, by pokazać jej praktyczne zastosowanie

Przedsiębiorczość

Przedsiębiorcze życie to życie praktyczne i skuteczne. Blok ten będzie stanowić cenną lekcje przedsiębiorczości w praktyce

Szachy

“Nauczcie dzieci grać w szachy a o przyszłość możecie być spokojni”- Kocham szachy i chętnie je spopularyzuje , także wśród dzieci.

Edukacja i rozwój

Od roku jestem czynnym nauczycielem matematyki i przedsiębiorczości, co jest moim wymarzonym zawodem, zwłaszcza gdy mogę to łączyć z innymi zainteresowaniami i działalnościami np.wprowadzanie szachów, idei zarządzania i przedsiębiorczości w szkole.

Obecnie nabywam dalsze kwalifikacje oświatowe, finansowe edukacyjne i administracyjne, działam też w organizacjach promujących sektor MŚP.

Z przyjemnością rozwijam się pomagając i współorganizując eventy na terenie Katowice, Zawiercia i okolicy.

Co robię i co już osiągnąłem?

Jestem finalistą warsztatów ABSL Talent Race w Katowicach oraz zdobywcą I miejsca VII Forum Młodzi Innowacyjni  w Centrum Kreatywności Warszawa dla najlepszego startupu.

Ponadto w wolnych chwilach udzielam się w wolontariacie np. Kongres Polskiej Edukacji, Światowe Dni Młodzieży, Koncerty, Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście i inne.

Niezależna od innych organizacji strona poświęcona będzie matematyce, szachom i przedsiębiorczości w zgodzie z najważniejszą myślą strony.

Jest to mój własny pomysł, zapraszam do aktywności i pełnego korzystanie z udostępnianych przeze mnie treści.

Dołącz do Newslettera!

Zapraszam do czytania Newslettera. W każdym wydaniu artykuł poświęconym matematyce, przedsiebiorczości i szachom oraz zagadki. I oczywiście coś ekstra od autora :).
Share This